کم تر از 7 ساعت دیگه قطار سرنوشت منو به یک ماجراجویی نا آشنایی از زندگی میبره و دنیای جدیدی رو برام رقم میزنه، دنیایی که علم جزء جدایی ناپذیر اونه.

زندگی یک سفره و این سفر زندگی فراتر از اون چیزی که میبینم و فکرش رو میکنیم. خوشحالم چراکه در چند سال آینده نسبت به الانم، باتجربه تر و باهوش تر و کارآمدتر خواهم شد و ورژن جدیدی از خودم رو تجربه خواهم کرد، قابلیتهام بیشتر خواهد شد و از این به بعد چیزهایی بیشتری رو برای تعریف کردن خواهم داشت.

احساس میکنم ، کم کم به سمت رضایت درونیم نزدیک تر میشم و میتونم برای این زندگی که بهم داده شده سپاس گذار باشم و تلاش میکنم تا شایسته اش باشم. از اینکه از محیط علمی دور نمیشم بسیار خوشحالم و تلاش خواهم کرد تا بیش از پیش در این راه پیشرفت کنم.

این سفر برام شروع یک مسیر جدید از زندگیه و میتونم روشنایی رو در اون ببینم. علم و دانایی تنها سرمایه نیک زندگی بشریت هست و هدف من این خواهد بود که زندگیم رو در این راه بذارم و همانند یک آلمانی و یک ژاپنی پشتکار و مفید بودن رو سرلوحه زندگیم قرار بدم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

♻️✔اندرویدکده✔♻️ iranarc02 آلفا 2 روزهای زندگی وارش سازه سقف خانه نو دلنوشته شقايق گلزاده ونوس هنر Donald Crystal