بعضی وقتها از تنهاییم بیشتر لذت میبرم. از اینکه از فضای مجازی و دیگران فاصله میگیرم و بیشتر به آینده و زندگیم فکر میکنم.

درک نمیکنم که چرا و به خاطر کدام دلیل واضحی، دوباره تصمیم گرفتم اکانتهایم را غیرفعال کنم. شاید از قضاوتهای اشتباه دیگران میترسم و یا شاید دیگر ، دارد برایم تبدیل به عادت میشود که همین تنهایی را قبول کنم و در گوشه ای از این زندگی به راهم ادامه دهم.

دیشب برایم شب خوبی بود چون شادی های خانوده ام را میدیدم. به خاطر موفقیت من ( که برایم جذابیت چندانی ندارد البته این به این معنا نیست که ناسپاس شده ام یا لطف پروردگار را فراموش کرده ام، نه به هیچ وجه!!) مهمانی کوچکی تدارک دیده شده بود و دوباره همه کنار هم بودیم. مادربزرگم، دایی و خانوده اش و مامان و بابا و خواهرم.

همگی خوشحال بودند ، خوشحال از اینکه دیگر نگران آینده من نیستند و میتوانند بیشتر از سابق به من افتخار کنند. میدانی من به داشتن چنین خانوده ای افتخار میکنم چون درد من درد همه ست و شادی من شادی همه ست. 

اما راستش را بخواهی واقعیت چیز دیگری ست. هنوز متوجه نمیشوم که چرا نتوانسته ام با خودم کنار بیایم و دلیل اینکه مدام هی اکانتهای جدید درست میکنم و دوباره غیرفعالشان میکنم همین کنار نیامدن با خودم و دنیای خودم است. شاید بهتر است که قبول کنم برای مدتی نباشم. دوباره فاصله بگیرم و به قهرمانان بزرگ زندگیم فکر کنم و داستان زندگی آنها را برای خودم سرلوحه قرار دهم. برای اینکه خودم را دلداری بدهم باید دوباره به پرفسور جیم الخلیلی به پرفسور سمیعی به پرفسور میرزاخانی فکر کنم. باید به تمامی فراز و نشیبهای زندگی این بزرگان و بزرگان دیگر فکر کنم تا فراموش نکنم که امید همواره هست و میتوان از سختی ها سربلند بیرون آمد.

میدانم که سفر پیش رویم و زندگی جدیدم در بوشهر من را بیشتر از قبل بزرگ خواهد کرد و درسهایی را یاد خواهم گرفت که برایم الهام بخش موفقیتهای بزرگتر خواهد بود و شاید هیچ وقت تحت هیچ شرایطی نتوانم فراموششان کنم. اما به هر حال امیدوارم بتوانم بار دیگر همچون گذشته، خود واقعیم را پیدا کنم و اعتماد به نفسم را دوباره به دست بیاورم.

نیک یادت بماند که هیچ وقت خودت و دنیایت را برای هر کسی خرج نکن که اصلا درکی از آن دنیا ندارد. چرا که آخر سر تو می مانی و دنیایی که دیگر نیست و این ماهها یا سالها طول میشکد تا دوباره بتوانی خودت را پیدا کنی. و این همان دلیلی ست که بعضی وقتها موفیتهایی بزرگی هم چون این موفقیت ، برایم جذابیتی به ارمغان نمی آورند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وان آیدوم زیبایی را انتخواب کنیم Kathleen گلدر کالا - سکه و جواهر جلو دار میدون عشاق علی بن ابیطالب خاروان فروش امید محمدی الملک القدوس اخبار پردیس